Automatické dvere sa stavaju samozrejmostou

on . Posted in Jak se dělá...

Zakaždým, keď vstúpite do akéhokoľvek reštaurácie, obchodného domu alebo na stanici, prechádzame cez automatické vere, ktoré sa pred nami otvoria a po prechode zase zatvoria. Jedná sa o veľmi komfortné a bezpečný prvok moderných stavieb, bez ktorého by sme si príliš náš život nedokázali predstaviť.

Automatické dvere

Ako na správne polievanie záhrady

on . Posted in Zahrada

Hadica, keď sa poviete toto slovo, každému sa vybaví niečo iné. Slovo hadice nám môže evokovať polievanie záhrady, umývanie auta alebo len vodné radovánky v sparných dňoch. Dnes si povieme, ako potupovat pri výbere takej záhradnej hadice a na čo si dať pozor, niektoré totiž môžu byť veľmi nekvalitné.

hadica na vodu

Polystyrenové kuličky do sedacích vaků aneb roztrhl jsem si pytel

on . Posted in Nábytek

Než si na sedacím vaku uděláte pohodlí, chvíli to trvá. Předchází tomu ale dlouhé minuty přesedávání a vrtění. Za nějakou dobu se z minut stanou hodiny a ty už se na povrchu vašeho pytle podepíší. Může se opotřebovat a jeden den zjistíte, že máte doma podezřele moc polystyrenových kuliček. A potom vám dojde, že jsou to kuličky z pytle. Pokud se vám takové neštěstí přihodí, nepanikařte a raději se řiďte našimi radami.

sedací vaky

Jak správně dýchat při posilování

on . Posted in Jak se dělá...

Dýchání je pro nás naprosto přirozená věc. Přirozené pro nás je ale také to, že mnohy dýchání kazíme při cvičení. A právě tehdy je to důležité proto, abyste ze své snahy získali maximum a abyste mohli cvičit co nejdéle. Máme pro vás pár triků, jak správně dýchat a také pár příkladů špatného dýchání, kterým byste se měli snažit vyhnout.

dechové cvičení

Galvanizovat lze i doma, svěřte to raději profíkům

on . Posted in Vše pro dům

Galvanizace neboli proces, kdy předáme vlastnosti jednoho kovu, kovu druhému. Mnohdy jsou například antikorozní vlastnosti nebo odolnost vůči mechanickému poškození vykoupeny enormní cenou a celkovou nerentabilitou. Proto se používá tento chemický proces, kdy se nanáší na kov pouze tenká vrstva s ušlechtilými vlastnostmi a odolností.

galvanovna zlínský kraj

Držáky na prospekty pro veletrhy a prezentace

on . Posted in Vše pro dům

Bez stojanů na letáky, brožurky a prospekty se neobejde žádný veletržní stánek. Představují praktický způsob organizace propagačních materiálů, který je přehledný a cenově dostupný. Navíc správné rozmístění vašich materiálů vám zajístí pozornost všech kolemjdoucích. Reklamní tiskoviny mají mnoho různých podob. Některé jsou malé, některé větší, některé jsou tenké a některé už mohly být skoro samostatná knížka. A na každý druh propagačních materiálů je třeba mít správný stojan.

veletržní hala

Jak vybrat televizi a ještě ušetřit?

on . Posted in Nábytek

Bez televize se prostě neobejdete. Ať už chcete klasické kanály, kabelovku, Netflix, a nebo ji berete jenom jako obrovský monitor, televizi si jednou pořídí každý. No..jednou. Napřed je potřeba si na ni sehnat peníze, a to může být docela komplikované, hlavně v případě Smart TV. Naštěstí jsme ale přišli se skvělým řešením - televize druhé jakosti!

rozbalená televize