Hliníková okna šetří náklady na energie

on . Posted in Vše pro dům

Hliníková okna Zlín

Současným trendem v oblasti bydlení je rekonstrukce starších nemovitostí. A rekonstrukce zahrnuje i výměnu starých dřevěných oken za nová. K výrobě oken se používají různé materiály, přičemž každý má své specifické vlastnosti. Hliníková okna Zlín se však těší stále větší popularitě, a proto se na ně v dnešním článku podíváme podrobněji.

Altán bude slušet i vaší zahradě

on . Posted in Zahrada

altány Brno

Zahradu spousta lidí vnímá jako oázu odpočinku. Chcete-li mít na zahradě místo, kde si odpočinek dopřejete a současně se ochráníte před ostrým sluncem, nabízí se vám altány Brno. Pojďme se podívat na toto jednoduché, ale přitom dokonale estetické stavení více.

Nové potrubí

on . Posted in Zahradní technika

Společnost Potrubí PRO doplnila sortiment dodávaného potrubí kromě potrubí plastového také o ocelové předizolované potrubí. Tímto navazuje na několikaleté úspěšné působení na Slovenském a Českém trhu, kde za tento čas zrealizovala několik stovek projektů. Na základě požadavků z praxe se rozhodla zkompletovat nabídku potrubí tak, aby mohla realizovat celou škálu projektů od sekundárních rozvodů, rozvodu termální vody až po rozsáhle projekty a komplexní výměny primárních a sekundárních rozvodů ve městech a průmyslových areálech.

Chcete nábytok, ktorý vydrží?

on . Posted in Vybavení domácnosti

V Brumově-Bylnici sídlí rydze česká spoločnosť, krorá sa zameriavá na výrobu nábytku z masívu. Na samotnom českom a slovenskom trhu pak působí už od roku 1995. Jej nábytok splňá veškeré vysoké nároky co sa týká kvality aj estetickej stránky.

Nábytok je vyrábaný z kvalitného smrekového masívu, ktorý zaručuje nezameniteľný dizajn so zárukou zdravotnej nezávadnosti a bezpečnosti. Všetky vyrobené kusy sú povrchovo upravené čírym lakom, ale na výber je aj úprava bielym lakom alebo hnedým morením. Všetky tieto úpravy ale zaručujú zachovanie krásne kresby dreva. Nábytok z masívu je držiteľom ochrannej známky ROALHOLZ ®

Dejte svému bydlení atmosféru pohádky

on . Posted in Vše pro dům

kachlová kamnaV současné době se do moderních rodinných domů instalují již při jejich výstavbě či rekonstrukci krby, které produkují v zimním období příjemné a dlouhotrvající teplo. Velmi oblíbené jsou dnes kachlové krby, které mají na rozdíl od ostatních zdrojů tepla celou řadu výhod. Mezi přední pozitiva bychom mohli zahrnout produkci přirozeného a zdravého tepla. Tyto krby se vyznačují také vysokou účinností spalování, která není na úkor vzduchu v místnosti.

I vám vyrobíme nábytek na míru

on . Posted in Nábytek

Pořídili jste si nové bydlení a potřebujete ho pěkně a vkusně vybavit vhodnými kousky nábytku a doplňků? Závisí, kolik jste ochotni za takovou výbavu utratit, ale pokud jste se rozhodli na pohodlí Vašeho domova nešetřit, nejlepší variantou pro vás pravděpodobně bude nábytek šití přímo na míru.
Výroba nábytku na míru vychází z předcházející domluvy s zhlédnutí prostoru na budoucí výsledné produkty. Táto METODA někdy SICE nákladnější, pivo zaručuje Temeraire stoprocentně Vasi spokojenost. Dochází ke konzultacím řeka, kterou klientem a stolařstvím, Tak ABY was vysledek k oboustranné spokojenosti zúčastněných stráň.

Laminam – kvalitní keramické desky

on . Posted in Vše pro dům

Pod názvem Laminam se skrývá materiál, ojedinělá výrobní technologie a ještě i italská značka. Pokud bychom se měli zaměřit na materiál, potom se jedná o keramickou desku o velikosti 3x1 metr. Tato deska je tlustá tři milimetry a je proslulá svými dobrými technickými vlastnostmi. Dnes má v oblasti bydlení široké využití.

Výroba nábytku podle vašich představ

on . Posted in Nábytek

Umakart je nejpoužívanějším materiálem pro výrobu nábytku. Nazývá se také vysokotlaký laminát nebo chcete-li HPL. V původním Československu se vyráběl přibližně od 40. let 20. století.

Umakart jsou vlastně slisované kraftové papíry, jež se při velmi vysokých teplotách vytvrzují s umělou pryskyřicí. Výsledný materiál je silný asi jeden milimetr, je velice odolný a dále se lepí na nosné desky. Asi nejznámějším příkladem využití umakartu při stavbě bytových jader v panelových domech.

Výroba nábytku z umakartu je v dnešní době populární díky širokému spektru nabízených barev, jednoduché údržbě a odolnosti.