Svítidla od firmy Lummax

on . Posted in Vybavení domácnosti

Česká firma LUMMAX, která byla založena počátkem roku 1995 se za svá léta působení stala významným importerem s výhradním zastoupením předních zahraničních výrobců osvětlovací techniky, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu. Na trh uvedli také výrobky pod vlastním logem LUMMAX. Na český i slovenský trh dodávají produkty zahraničních partnerů Brilliant nebo Zext.

Nová kuchyň?

on . Posted in Kuchyně

Stavba nové kuchyně či rekonstrukce starší kuchyně není jednoduchou záležitostí a vyžaduje pořádné plánování. Jestliže vás stará kuchyně omrzela a chcete ji vyměnit za novou, budete hledat vhodný kuchyňský nábytek i doplňky jako dřez, baterie, spotřebiče a další nezbytné prvky. Levné kuchyně Brno nabízí pestrou škálu kuchyňských linek, které vás uspokojí svým vzhledem, provedením i cenou. V kuchyni je potřeba promyslet rozmístění linky tak, aby byla co nejvíce funkční. Jedině tak může kuchyně správně fungovat a sloužit.

Realizace interiérů na klíč

on . Posted in Vše pro dům

Rozhodli jste se rekonstruovat váš byt a nevíte jak na to? V tom případě je nejvhodnější využít služeb firem, které se specializují na rekonstrukce a realizace interiérů na klíč. Firma zařídí vše, od počátečních stavebních úprav, přes výrobu nábytku na míru, až po dekorování hotového interiéru. Vy tak budete mít krásný domov bez zbytečných starostí a nedorozumění. S pomocí architekta se budete podílet na vytvoření návrhu interiéru a vše tak bude přizpůsobeno vašim představám a požadavkům. Po celou dobu rekonstrukce vám také bude k dispozici osobní poradce, který se postará o vaši spokojenost.

Myslete na zdravý spánek

on . Posted in Vše pro dům

Člověk prospí až tři tisíce hodin ročně a v posteli stráví až třetinu svého života. Už jen tato informace by vás měla přesvědčit o tom, že byste měli investovat do kvalitního lůžka. Postel vám bude sloužit 365 dní v roce, budete v ní čerpat nové síly a tělo bude odpočívat a regenerovat se. Nejdůležitější součástí lůžka je matrace, která rozhoduje o kvalitě vašeho spánku. Čím kvalitnější a pohodlnější matraci si pořídíte, tím lépe se vyspíte.

Káva chutná a vypadá skvěle

on . Posted in Kuchyně

 

Jestliže si nedokážete bez kávy svůj život představit, nejlevnější kávovar Dolce Gusto je pro vás vhodnou volbou. Nejen, že vám připraví dobře vypadající kofeinový nápoj, ale zároveň vám tato káva bude velmi chutnat. Už nemusíte navštěvovat kavárny, kde jste si nechávali podávat kvalitní kávu, protože si ji díky novému kávovaru připravíte doma. Espresso s jemnou cremou vám tento kávovar připraví během pouhých 15 sekund. Žádné zdlouhavé čekání.

Komunální technika - Hitl

on . Posted in Vše pro dům

Používáte komunální techniku ke své práci? Hledáte dodavatele, který vám může nabídnout ucelenou nabídku produktů a služeb? Komunální technika zahrnuje nákladní vozidla, stavební techniku, traktory a další příslušenství, které je nezbytně nutné pro práci v oblasti komunálních služeb. Tato technika je určena pro zemědělce, vinaře, sadaře a také pro stavební firmy.

Rekonstrukce bytů - Aretti.cz

on . Posted in Vše pro dům

Každý byt nebo dům potřebuje čas od času úpravy, které rozhodně majitel nemusí realizovat svépomocí. Rekonstrukce bytů je náročná činnost, kterou je výhodnější svěřit do rukou profesionálů. Váš interiér zrealizuje na klíč tým brněnské firmy Aretti, a to včetně výroby nábytku až po dekorování hotového interiéru.

Oběhová čerpadla

on . Posted in Vše pro dům

Když se řekne oběhové čerpadlo, měli byste si představit speciální typ čerpadla, který je určen k cirkulaci vody v systému. Jelikož jsou oběhová čerpadla využívána nepřetržitě během celého roku, je kladen na jejich kvalitu velký důraz. Čerpadlo má za úkol pracovat s teplou vodou, a tak jeho funkci uplatníte hlavně v interiérech rodinných domů a bytů.