Jak vybrat ty pravé čalouněné židle do vaší jídelny

on .

Při výběru židlí k jídelnímu i pracovnímu stolu je velmi důležité dbát na to, jaký komfort vám daná židle nabízí. Proto pokud vybíráte židle, je určitě dobré zvážit, zda vám stačí obyčejné židle bez potahu, které jsou vhodné spíše na kratší dobu sezení, nebo si můžete pořídit čalouněné židle, které dokáží zajistit i po delší dobu sezení dostatečné pohodlí a stanou se zajímavým estetickým prvkem vašeho bytu.

Sedací vaky aneb když se design mísí s pohodlím

on .

Hledáte kvalitní české doplňky do domácnosti? Sedací vak do každé pohody i nepohody? Žádný problém! I pro ty nejnáročnější nabízí Smartdeco bytové doplňky a sedací vaky. Váš večer se ve společnosti sedacího vaku změní v komfortní odpočinek. O široký výběr tu není nouze. 

Design je hravý a rozzáří každou domácnost. Ale přece jenom, kdyby nebyl ani jeden podle vašeho gusta, šikovní grafici ze Smartdeco vám velmi rádi pomůžou s přenesením nápadu z papíru do počítače. I vaky ve firemním designu nejsou překážkou. Každý takový vak je originální. A kdo si může říct, že si navrhl vlastní vak?

Polystyrenové kuličky do sedacích vaků aneb roztrhl jsem si pytel

on .

Než si na sedacím vaku uděláte pohodlí, chvíli to trvá. Předchází tomu ale dlouhé minuty přesedávání a vrtění. Za nějakou dobu se z minut stanou hodiny a ty už se na povrchu vašeho pytle podepíší. Může se opotřebovat a jeden den zjistíte, že máte doma podezřele moc polystyrenových kuliček. A potom vám dojde, že jsou to kuličky z pytle. Pokud se vám takové neštěstí přihodí, nepanikařte a raději se řiďte našimi radami.

sedací vaky

Jak vybrat televizi a ještě ušetřit?

on .

Bez televize se prostě neobejdete. Ať už chcete klasické kanály, kabelovku, Netflix, a nebo ji berete jenom jako obrovský monitor, televizi si jednou pořídí každý. No..jednou. Napřed je potřeba si na ni sehnat peníze, a to může být docela komplikované, hlavně v případě Smart TV. Naštěstí jsme ale přišli se skvělým řešením - televize druhé jakosti!

rozbalená televize

Vitrína na nože a alkohol se musí zamykat

on .

Možná si říkáte, co za člověka neví, že se vitríny na nože a alkohol musí zamykat. Divili byste se ale, kolik lidí je nechává jen tak přivřené. A kolik z nich jsou třeba i rodiče. Tento článek je právě pro ně.

nože

Znamení akvamarínu a význam jeho barvy

on .

Akvamarín je jedn z nejkrásnějších drahých kamenů. Jeho nádherná světle modrá barva připomíná průzračnou mořskou hladinu a takovým zvláštním způsobem vás dokáže uklidnit. Není se tedy čemu divit, že se stal jednou z nejoblíbenějších součástí různých šperků. A nejen to. V tomto článku se pokusíme zjistit, co kromě jeho kouzelného vzhledu způsobilo jeho neskutečnou oblíbenost. A také vám dáme pár tipů, jak akvamarín využít u vás doma.

akvamarínová barva

Přepych? Kovaná postel!

on .

Základem každé moderní ložnice je kvalitní postel. A nejen ta, pokud člověk dbá na kvalitní spánek, který neškodí tělu a zdraví. To začíná od speciální matrace, tvarované na míru těla jedince. Bez kvalitní matrace totiž trpí celé záda, páteř a to se pak negativně promítne v celkovém psychickém a fyzickém stavu. Takové matrace pak musí být uloženy v odpovídajícím roštu ideálně kované postele. Dřevěné základy totiž nejsou schopny udržet 100% matraci v roštu a mají nízkou životnost. Kované postele pak ocení mimo jiného určitě ti, co holdují aktivnímu sexu. Každý si dovede představit známé vrzání postele, které dokáže zničit veškerou romantickou atmosféru. V Česku se věnuje luxusním postelím firma Galante. Mrkněte na jejich profesionální práci!

I vám vyrobíme nábytek na míru

on .

Pořídili jste si nové bydlení a potřebujete ho pěkně a vkusně vybavit vhodnými kousky nábytku a doplňků? Závisí, kolik jste ochotni za takovou výbavu utratit, ale pokud jste se rozhodli na pohodlí Vašeho domova nešetřit, nejlepší variantou pro vás pravděpodobně bude nábytek šití přímo na míru.
Výroba nábytku na míru vychází z předcházející domluvy s zhlédnutí prostoru na budoucí výsledné produkty. Táto METODA někdy SICE nákladnější, pivo zaručuje Temeraire stoprocentně Vasi spokojenost. Dochází ke konzultacím řeka, kterou klientem a stolařstvím, Tak ABY was vysledek k oboustranné spokojenosti zúčastněných stráň.