Přepych? Kovaná postel!

on .

Základem každé moderní ložnice je kvalitní postel. A nejen ta, pokud člověk dbá na kvalitní spánek, který neškodí tělu a zdraví. To začíná od speciální matrace, tvarované na míru těla jedince. Bez kvalitní matrace totiž trpí celé záda, páteř a to se pak negativně promítne v celkovém psychickém a fyzickém stavu. Takové matrace pak musí být uloženy v odpovídajícím roštu ideálně kované postele. Dřevěné základy totiž nejsou schopny udržet 100% matraci v roštu a mají nízkou životnost. Kované postele pak ocení mimo jiného určitě ti, co holdují aktivnímu sexu. Každý si dovede představit známé vrzání postele, které dokáže zničit veškerou romantickou atmosféru. V Česku se věnuje luxusním postelím firma Galante. Mrkněte na jejich profesionální práci!

I vám vyrobíme nábytek na míru

on .

Pořídili jste si nové bydlení a potřebujete ho pěkně a vkusně vybavit vhodnými kousky nábytku a doplňků? Závisí, kolik jste ochotni za takovou výbavu utratit, ale pokud jste se rozhodli na pohodlí Vašeho domova nešetřit, nejlepší variantou pro vás pravděpodobně bude nábytek šití přímo na míru.
Výroba nábytku na míru vychází z předcházející domluvy s zhlédnutí prostoru na budoucí výsledné produkty. Táto METODA někdy SICE nákladnější, pivo zaručuje Temeraire stoprocentně Vasi spokojenost. Dochází ke konzultacím řeka, kterou klientem a stolařstvím, Tak ABY was vysledek k oboustranné spokojenosti zúčastněných stráň.

Výroba nábytku podle vašich představ

on .

Umakart je nejpoužívanějším materiálem pro výrobu nábytku. Nazývá se také vysokotlaký laminát nebo chcete-li HPL. V původním Československu se vyráběl přibližně od 40. let 20. století.

Umakart jsou vlastně slisované kraftové papíry, jež se při velmi vysokých teplotách vytvrzují s umělou pryskyřicí. Výsledný materiál je silný asi jeden milimetr, je velice odolný a dále se lepí na nosné desky. Asi nejznámějším příkladem využití umakartu při stavbě bytových jader v panelových domech.

Výroba nábytku z umakartu je v dnešní době populární díky širokému spektru nabízených barev, jednoduché údržbě a odolnosti.

Matrace

on .

Chcete si dopřát odpočinek, během něhož načerpáte síly? Chcete se zbavit bolestí zad, které vás každé ráno trápí? Pak investujte do kvalitní matrace, která je nejčastější příčinou vašich problémů. Pokud máte nevhodnou matraci, budete každé ráno pociťovat nejen bolesti zad, ale také hlavy a budete se cítit ospalí. V takovém stavu pak nemůžete chodit do práce, protože se to projeví na vašem nízkém pracovním nasazení. Jestliže se konečně chcete vyspat do růžova, pak si kupte matraci, která vám bude vyhovovat svými vlastnostmi.

Výroba nábytku na zakázku

on .

Nábytek je důležitou součástí každého domova a je také jeho ozdobou. Doporučuje se, aby si klient nechal vyrobit jednotlivé kousky nábytku nebo celé sestavy přímo na míru, tak aby skvěle ladily s celkovým vzhledem interiéru. Výroba nábytku na zakázku je součástí služeb brněnské firmy Aretti, zakázkové interiéry.

Výroba nábytku

on .

Výroba nábytku - Aretti - pro výrobu nábytku o interiérových prvků nabízí firma zpracování dekorakrylátů, zpracování moderních materiálů, zakázkovou výrobu skleněných dveří, čalounické práce.