Za obyčejným chemickým vzorcem se skrývá mnoho

on .

Na papíře je to jen neurčitý vzorek, který někomu kdo se chemií nezabývá pravděpodobně absolutně nic neřekne. Za takovým obrázkem se ale často skrývá neobyčejný svět. Od jednoduchého vzorku e=mc2, jenž je nejznámějším a každý na světě o něm ví, po o něco složitější vzorce, například ty na polykarbonáty.

Jednoduchý způsob jak zjistit cenu sklápěcí pergoly

on .

Podle průzkumů magazínu Žena a bydlení ve spolupráci s českým vyhledávačem Seznam se zjistilo, že průměrně 50-200 lidí měsíčně hledá na internetu konrétní cenu sklápěcích pergol, které se staly zajímavým doplňkem zahrad moderních domů. Proč je tomu tak a v čem je tato pergola zajímavá? To zjistíte v našem článku!

sklápěcí hliníková pergola

 

Neobvyklé květináče z nerezu?

on .

Z nerezového materiálu se dá udělat mnoho výrobků. Jako první vás asi napadnou nějaké nerezové trubky, spotřebiče do domácnosti nebo třeba zábradlí. Už jste se ale někdy setkali s květináči z nerezu?

Nedočkavci můžou hledat vychytávky pro zahradu

on .

V těchto mrazivých dnech může jednomu chybět kouska přírody. Může si zajít samozřejmě někam do botanické zahrady, pokud nějakou v blízkosti bydliště má. Taky může projíždět videa na youtube a dívat se, jak krásná flórá se nachází třeba na Novém Zélandu.

Romantika zimního Zlína a jeho komínů

on .

Když město zahalí tradiční nános sněhu, jediné co vyniká jsou cihlové baráčky a jejich specifické komíny Zlín, díky nimž občas nevíte, jestli je ta neprůchodná vrstva mlhy mlhou, nebo kouřem z místních Baťových domků. To spojení cihel a chladu ostatně vyvolává v mnohých krásné stavy nostalgie a iluzí.