Ako na správne polievanie záhrady

on .

Hadica, keď sa poviete toto slovo, každému sa vybaví niečo iné. Slovo hadice nám môže evokovať polievanie záhrady, umývanie auta alebo len vodné radovánky v sparných dňoch. Dnes si povieme, ako potupovat pri výbere takej záhradnej hadice a na čo si dať pozor, niektoré totiž môžu byť veľmi nekvalitné.

hadica na vodu

Zimní zahrada: radujte se z krásy květin po celý rok!

on .

Zimní zahrada je místo, kde můžeme trávit příjemné chvilky relaxace v obklopení zelených i kvetoucích rostlin. I stavba zimní zahrady má ale určitá pravidla a doporučení, která je dobré znát. V případě, že byste zahradu umístili jen podle svého uvaážení, mohlo by se stát, že pobyt v ní by nebyl v zimním období příjemný ani vám, ani rostlinám. 

winter-garden-2721402 960 720

Za obyčejným chemickým vzorcem se skrývá mnoho

on .

Na papíře je to jen neurčitý vzorek, který někomu kdo se chemií nezabývá pravděpodobně absolutně nic neřekne. Za takovým obrázkem se ale často skrývá neobyčejný svět. Od jednoduchého vzorku e=mc2, jenž je nejznámějším a každý na světě o něm ví, po o něco složitější vzorce, například ty na polykarbonáty.

Jednoduchý způsob jak zjistit cenu sklápěcí pergoly

on .

Podle průzkumů magazínu Žena a bydlení ve spolupráci s českým vyhledávačem Seznam se zjistilo, že průměrně 50-200 lidí měsíčně hledá na internetu konrétní cenu sklápěcích pergol, které se staly zajímavým doplňkem zahrad moderních domů. Proč je tomu tak a v čem je tato pergola zajímavá? To zjistíte v našem článku!

sklápěcí hliníková pergola