Nedočkavci můžou hledat vychytávky pro zahradu

on .

V těchto mrazivých dnech může jednomu chybět kouska přírody. Může si zajít samozřejmě někam do botanické zahrady, pokud nějakou v blízkosti bydliště má. Taky může projíždět videa na youtube a dívat se, jak krásná flórá se nachází třeba na Novém Zélandu.

Romantika zimního Zlína a jeho komínů

on .

Když město zahalí tradiční nános sněhu, jediné co vyniká jsou cihlové baráčky a jejich specifické komíny Zlín, díky nimž občas nevíte, jestli je ta neprůchodná vrstva mlhy mlhou, nebo kouřem z místních Baťových domků. To spojení cihel a chladu ostatně vyvolává v mnohých krásné stavy nostalgie a iluzí.

K čemu jsou zakrývací plachty?

on .

Zakrývací plachty mají široké využití, nejčastěji se používají k zakrytí veřejných či domácích pískovišť nebo doskočišť ve sportovních areálech. Zakrývací plachty brání vnějšímu znečištění různou zvěří, spadaným listím a dalšími nečistotami, které se do písku mohou dostat. Dají se však použít k zastínění plotů či jako reklamní poutače. Jejich hlavní výhodou je, že dobře odolávají vlivům počasí, mají dlouhou životnost a také se s nimi snadno manipuluje. Dají se pořídit s oky a gumovými úchyty v různých rozměrech, přímo dle vašich přání.

Zkrášlení zahrady pro náročné

on .

Elegance, bezpečí, krása přidaná navíc. To jsou asi ty základní charakteristiky, kterými se zábrana na truhlíky vyznačuje. Není to zrovna exteriérový doplněk, který byste snad mohli často vídat. Zaprvé jeho povědomí ještě není tolik rozšířené, ne každého by napadlo, že taková věc existuje.

Komůrkový polykarbonát i do domu

on .

Komůrkový polykarbonát je jedním z druhů polykarbonátových desek. Hlavním rozlišovacím prvkem je jeho způsob zpracování, které mu dává mírně odlišné vlastnosti a tím pádem se hodí k jiným typům využití. Obecně se dá říci, že komůrkový polykarbonát je určen i do domu na vnitřní zasklívání oken, dveří a dalších prostor, kde je důležité, aby propustnost světla byla co nejvyšší. Zároveň se netříští jako sklo, tudíž je bezpečnější.

komůrkový polykarbonát

Zábrana na truhlíky předchází úrazům

on .

Truhlíky v oknech se staly nedílnou součástí našeho líbezného venkova. Ve městech poskytují truhlíky to, co často tolik měšťané závidí vesničanům - prostor pro jejich vlastní "zahrádku". Před pořízením květináčů na okno či balkón však dbejte na předpisy a zajistěte bezpečí použitím zábran na truhlíky.

Zábrana na truhlíky předchází zbytečným úrazům, ale i poškozením vaší věci. Z dnešní nepřeberné nabídky tvarů, barev a velikostí si musí vybrat i velmi náročný klient. Zábranu na truhlíky tak například můžete lehce sladit s okenními rámy nebo barvou vaší omítky. Zábranu upevníte jednoduše, zvládne to i méně zdatný Kutil Tim a pro pocit bezpečí to rozhodně stojí