Galvanizovat lze i doma, svěřte to raději profíkům

on .

Galvanizace neboli proces, kdy předáme vlastnosti jednoho kovu, kovu druhému. Mnohdy jsou například antikorozní vlastnosti nebo odolnost vůči mechanickému poškození vykoupeny enormní cenou a celkovou nerentabilitou. Proto se používá tento chemický proces, kdy se nanáší na kov pouze tenká vrstva s ušlechtilými vlastnostmi a odolností.

galvanovna zlínský kraj

Držáky na prospekty pro veletrhy a prezentace

on .

Bez stojanů na letáky, brožurky a prospekty se neobejde žádný veletržní stánek. Představují praktický způsob organizace propagačních materiálů, který je přehledný a cenově dostupný. Navíc správné rozmístění vašich materiálů vám zajístí pozornost všech kolemjdoucích. Reklamní tiskoviny mají mnoho různých podob. Některé jsou malé, některé větší, některé jsou tenké a některé už mohly být skoro samostatná knížka. A na každý druh propagačních materiálů je třeba mít správný stojan.

veletržní hala

Bazén už nestačí? A co vířivka?

on .

V zimních měsících na Vaší zahradě stojí bazén nejspíše úplně zbytečně, osamocný, opuštěný a vypuštěný, aniž by plnil svůj původní účel. Vás ovšem pořád neomrzelo „čvachtání“ a chtěli byste v tom pokračovat třeba i na Silvestra? Není nic jednoduššího.

vířivka hydropool společnosti canadiana

Proč přemýšlet nad tepelnou izolací už teď?

on .

Sice je ještě léto, ale už teď byste měli přemýšlet nad tím, jak izolovat váš dům, aby jste v zimě neměli příliš velké tepelné ztráty. Pokud není dům dobře izolován, tak vám uniká teplo a zbytečně máte velké výdaje za energii. Firma Dřevoobchod Liška vám provede tepelnou izolaci ve Zlíně. Firma funguje již řadu let a má spoustu spokojených zákazníků, mezi které se můžete přidat i vy. Nečekejte na zimu, zařiďte si tepelnou izolaci už teď, protože v teplejších měsících jsou ideální podmínky pro její realizaci.

Proč patří informační vitríny k důležitému vybavení obce?

on .

I když je to už pomalu k nevíře, i dnes existují lidé, kteří nemají přístup k internetu. A takový lidé mají k informacím omezený přístup. Pokud nenajdou informace o místním dění například na kanálu místní kabelové televize, jsou pro ně prosklené vitríny s informacemi jediná možnost.

Proto by město nemělo podceňovat význam těchto informačních tabulí. Spousta starších občanů se zájmem o dění bez nich nemá možnost dozvědět se například o plánovaných odstávkách energie či vody.

Zábradlí jedině z hliníku

on .

Z hliníku se dnes dělá všechno. Víte čím to je? Protože fungují moderní eshopy, kde si objednáte vlastní rozměry i atypické tvary hliníkových jeklů a profilů a můžete doma tvořit. Anebo si to necháte udělat od specialistů, kteří mají za sebou tisíce realizací. Ano, to je firma Thermont Napajedla. Chcete vědět, kde všude jsou jejich hlíníkové zábradlí?

Klasické krovy nahrazují jednoduché střešní vazníky

on .

V objektech, ve kterých se nenachází obytná podkroví, bývají nejčastěji využívány střešní vazníky. Částečně se dá podkroví obydlet v případě, kdy jsou od sebe vazníky ve své osové vzdálenosti vzdálené maximálně 1 metr. Pak se mezi ně dá umístit například OSB deska a nosníky se pak dají uzpůsobit tak, aby co nejméně překážely. I tak je však pro obytné podkroví lepší zvolit klasický střešní krov.

Střešní vazníky se vyrábějí v dílnách, jejich následná montáž je pak zajištěna jeřábem. Právě díky jeřábům se doba konstrukce takové střechy zásadně zkrátila oproti klasickým krovům. Šířka střešních vazníků se nejčastěji pohybuje v rozmezí 50-80 milimetrů a jednotlivé spoje jsou tvořeny styčníkovým plechem.