Víte, kteří advokáti ve městě Zlín se zabývají firmami?

on .

Doba v karanténě je těžká možná jste se dostali se svým zaměstnavatelem do situace, kde uvažujete o pomoci právníka z oboru. Firma Samak má profesionální přístup a tým advokátů ve Zlíně, ale poté za vás udělá účetnictví a odvede daně.

 

Pokud máte chřipku, nebo slabý imunitní systém, jste nejspíše v samokaranténě, což se vašemu šéfovi nelíbí a proto vám vyhrožuje, že vás vyhodí. Nebo vás nechává doma ale tvrdí, že si nemůže dovolit vás platit za nic? Vy se bráníte, že můžete pracovat z domova, zatímco chráníte sebe a hlídáte děti, ale šéf o tom nechce ani slyšet. V tomto případě možná máte šanci vyhrát soudní boj s vaší firmou.


Nelze předem předpovídat výsledky každé situace, protože jsou každé jiné, ale můžeme vám povědět v následující:
Představte si, že jste se ve firmě dostali a sice vám nepřijde fér - například vám nechce šéf platit dost peněz za home office, ale nepřijde vám situace natolik špatná, abyste uvažovali o soudním řízením. Když se ale o tom známým svěříte, nestačí se divit.

 

Pokud se tato situace opakuje s více lidmi, je nutné se poradit s advokátem. Když už nic jiného, připraví vás na situaci, která může následovat po návratu do práce a vy budete perfektně znát svá práva a povinnosti zaměstnavatele.