Bazén už nestačí? A co vířivka?

on .

V zimních měsících na Vaší zahradě stojí bazén nejspíše úplně zbytečně, osamocný, opuštěný a vypuštěný, aniž by plnil svůj původní účel. Vás ovšem pořád neomrzelo „čvachtání“ a chtěli byste v tom pokračovat třeba i na Silvestra? Není nic jednoduššího.

vířivka hydropool společnosti canadiana

Jistě jste díky nadpisu a obrázku pochopili, že v úvodu nemyslím ani krytý bazén, ani žádnou vanu či dokonce nafukovací udělátko určeno pro děti. V tomto článku se budeme bavit o vířivkách a jak vybrat tu správnou nebo tu pravou, která s Vámi zůstane do konce života.

 

Cena vířivky

 

To je asi první věc, která všem probíhá hlavou při pořizování vířivky. „Kolik mě to bude stát? To si nemůžu dovolit.“ Nákup vířivky ale není stejný jako nákup surovin pro nedělní oběd. Spíše bych to přirovnal ke koupi auta. A tomu odpovídá cenová relace.

„A co koupit levnou vířivku?“

Kupovat vířivky ve slevách je úžasná věc, ale vždy požádejte prodejce o vyzkoušení, abyste se do ní mohli vcítit, pomůže Vám to s rozhodováním. Vůbec se nebojte po domluvě naběhnout do prodejny v plavkách a pořádně se namočit. Znova připomínám asociaci s auty. Kupovat něco, co je až podezřele levné, je potřeba s velkou opatrností. Vždy se ptejte na záruční dobu a na záruční servis. A nakonec s Vámi vířivka bude dlouho, takže se vyplatí investovat větší peníz, určitě toho nebudete litovat.

Kanadská vířivka Hydropool

 

Údržba vířivky


Jistě už si s nelibostí představujete, jak z Vaší vířivky nebo swim spa budete vypouštět kalnou vodu a s námahou drhnout každou šmouhu, která se na Vaší „továrně na relax“ objeví. Nemusí tomu tak být. Jsou vířivky, které v sobě mají zabudovaný systém Ez Ultrapure, který ve Vaší vířivce udrží křišťálově čistou vodu, že by koukal i Standa Gross. Tento systém je bezúdržbový a ušetříte hodiny času, které byste jinak strávili v nelibosti. A nějaký písek nebo kamínky jsou také pro některé vířvky slabým oponentem.

 

Kolik lidí?


S kým vším se hodláte o svou bublinkovou vášeň dělit? Jste sami, máte partnera? Děti? Počítáte s nimi? Pořádáte večírky, na kterých byste se mohli „blejsknout“? Zvolit správnou velikost je esenciální.

 

Držák na šampaňské

 

Tohle je jasné. Bez držáku na šampaňské, víno nebo jiný libovolný uvolnění přivozující nápoj je vířivka téměř k ničemu.

„Tak kterou teda vybrat?“

Za naši redakci vřele doporučuji kanadské vířivky Hydropool, se kterými budete jistě spokojeni.