Poškozený obal neznamená poškozené zboží

on .

Říká se, že obal prodává. Ale co když se obal zrovna poškodí? Znamená to, že zboží, které je uvnitř už není funkční a ztrácí na kvalitě? Určitě ne! Mnoho produktů kvůli poškozenému obalu ztrácí na své hodnotě a už se nezařazují do prodeje i přes fakt, že obsah balení je stále v pořádku. 

household-kitchen-appliances-and-home-electronics-P4NFGVA.jpg

Nejlepší domácí rotoped je ten tichý

on .

Chcete na sobě makat? To je dobře, plavková sezóna se blíží. Cvičit můžete buďto v posilovně nebo také doma. Záleži čistě na vás, vašich možnostech a také chuti se večer po práci plahočit do přeplněné posilovny. Při domácím zepšování kondice se zcela vyplatí investice například do tichého rotopedu, ať nerušíte ostatní členy rodiny.

tichý rotoped

Botníky pro každou domácnost

on .

 

Dnes začneme poněkud netypicky a to statistikou. Věděli jste, že průměrný člověk používá až deset párů bot během jednoho roku? Podle mne je to trochu nesmysl, ale znáte statistiku, ta má cenné údaje. Budeme-li vycházet ze studie a každému členu v domácnosti přidělíme deset párů bot, tak už nám vyjde opravdu slušné číslo. V tomto článku se zaměřím na to, jak boty nejvhodněji uskladnit, aby nepřekážely.

botníky

Čo je to kombinovaná vitrína a aké sú jej výhody?

on .

Pod kombinovanú vitrínou si predstavte vitrínu zloženú z dreva a zo skla. Existuje aj kombinácia skla a ocele, ale o tom zasa niekedy nabudúce. Typicky je základ vitríny (jej vonkajšok) postavený z dreva alebo drevotriesky. A vnútorná časť je potom vybavená buď taky drevenými alebo sklenenými poličkami. Vitrína je potom vybavená dvierkami zo skla, aby ste svojej milovanej predmety bez problému videli a mohli sa nimi neustále kochať.

 

Jak vybavit byt v Brně?

on .

Vybavit nový byt či dům - pro někoho úžasná představa a radost, pro druhého utrpení, stres a časová náročnost. Tak si představte, že máte nový byt - třeba v Brně. Jak si zjednodušit jeho vybavení? Samozřejmě záleží na peněžní stránce věci, ale základní rady  budou pro všechny. Začněte od důležitých kousků, které vám vydrží dlouhou dobu - na skříních, sedačce a kuchyňské lince by se šetřit nemělo.

Komponujte barvy do luxusních interiérů

on .

Designéři a trendsetteři se shodli, že luxusní interiéry 21. století by se měly vytyčovat barevnými prvky. Skleněné tabulky, neobvyklý minimalistický nábytek, barevné motivy a lineární tvary. Interiér a vybavení dodávají pocit luxusu, barvy a detaily zase vzdušnosti a lehkosti. Takto by měl vypadat moderní luxusní interiér podle předního amerického designéra. Ostatní místnosti oživují moderní detaily, jako strakaté potahy, plastové dekorace nebo barevný nábytek. Jak působí barvy? Šedá a hnědá zastupují přírodní barevnou škálu a dělají interiér jednotný a kompaktní, oproti tomu červená, modrá, žlutá a fialová prostor projasňují a zútulňují.

Luxusní interiér

on .

Chcete si zkrášlit nebo zcela obnovit Váš domov? Tak potom to raději nechte na odborníka, který se vyhraje byť jen s nejmenšími detaily. Jen tak se zharmonizují všechny komponenty a budete se cítit velmi pohodlně. Každá místnost si zaslouží jistou pozornost, ne jen hlavní obývací jednotky, ale i chodby a předsíně, které udělají jako první dojem. Nemáte talent, ale líbí se vám luxusní interiéry? V tom není žádný problém, společnosti, které se tím zabývají, vám poradí a snaží se vyhovět všem požadavkům zákazníků. A vy se můžete bezstarostně věnovat činnostem, ve kterých jste profesionální vy.

Komůrkový Lexan

on .

Komůrkový polykarbonát Lexan se vyrábí ve třech barevných variantiách - čirá, šedá (opál) a kouř. Standardní rozměry jsou 2100 x 6000 mm anebo 2100 x 7000 mm, avšak firma Tercoplast Vám vystaví individuální nabídku!. Kam se dá tento polykarbonát použít? Například na rovné a obloukové přístřešky, zastávky MHD, skleníky, zimní zahrady, verandy. Dále také na zastřešení bazénu,  na průmyslové haly (zasklení světlíků a obvodových plášťů), příčky v interiérech a na reklamní tabule. Prohlédněte si propracovaný e-shop firmy Tercoplast a přesvědčte se, že není levnějšího a kvalitnějšího výrobce na českém trhu!