Ako najlepšie uvariť vajce? + super vychytávka – silikónové formičky na varenie vajec

on .

Uvariť správne vajcia je niekedy oriešok. Navyše sa musíme niekedy potýkať s prasknutú škrupinou ešte skôr, než sa vajcia vôbec stihnú uvariť. Bílek si potom pláva všade na okolo. A to nechceme. Ako dlho teda variť vajcia namäkko, na hniličku alebo natvrdo? A ako si pomôcť k najlepšiemu výsledku bez prasknutia ešte pred uvarením? Pomoct môžu rady našich babičiek alebo silikónové formičky. Tie majú aj ďalšiu bonusovú výhodu. Akú? Čítajte ďalej.

silikónové formičky

Chladicí boxy

on .

Napadlo vás někdy jaké další výhody, kromě chlazení vám mohou zprostředkovat chladicí boxy? 

chladicí boxy

Chladicí boxy udržují potřebný teplotní spád a hygienické podmínky, snižují kazivost potravin a eliminují tepelné můstky.
Nejčastěji se s chladicími boxy setkáte v obchodech s potravinami, ale dají se použít i pro cestování jako součást karavanu.

Každý druh potravin potřebuje specifickou teplotu pro uchovávání proto je lepší do vaší prodejny zakoupit vícero kusů chladicích boxů.

Nová kuchyň?

on .

Stavba nové kuchyně či rekonstrukce starší kuchyně není jednoduchou záležitostí a vyžaduje pořádné plánování. Jestliže vás stará kuchyně omrzela a chcete ji vyměnit za novou, budete hledat vhodný kuchyňský nábytek i doplňky jako dřez, baterie, spotřebiče a další nezbytné prvky. Levné kuchyně Brno nabízí pestrou škálu kuchyňských linek, které vás uspokojí svým vzhledem, provedením i cenou. V kuchyni je potřeba promyslet rozmístění linky tak, aby byla co nejvíce funkční. Jedině tak může kuchyně správně fungovat a sloužit.

Káva chutná a vypadá skvěle

on .

 

Jestliže si nedokážete bez kávy svůj život představit, nejlevnější kávovar Dolce Gusto je pro vás vhodnou volbou. Nejen, že vám připraví dobře vypadající kofeinový nápoj, ale zároveň vám tato káva bude velmi chutnat. Už nemusíte navštěvovat kavárny, kde jste si nechávali podávat kvalitní kávu, protože si ji díky novému kávovaru připravíte doma. Espresso s jemnou cremou vám tento kávovar připraví během pouhých 15 sekund. Žádné zdlouhavé čekání.

Potrubí

on .

Nenahraditelným prvkem v mnoha průmyslových oblastech je potrubí, které je dnes k dostání v různých materiálech, průměrech a velikostech. Jedná se o několik trubek a rour, které jsou vzájemně propojené. Potrubní systémy se dnes používají k přepravě kapalin, plynů, ale také sypkých materiálů. Při jejich výrobě by měl být kladen důraz na kvalitu zpracování, nepropustnost a také ochranu proti vnějšímu poškození, případně proti korozi.