Poškozený obal neznamená poškozené zboží

on .

Říká se, že obal prodává. Ale co když se obal zrovna poškodí? Znamená to, že zboží, které je uvnitř už není funkční a ztrácí na kvalitě? Určitě ne! Mnoho produktů kvůli poškozenému obalu ztrácí na své hodnotě a už se nezařazují do prodeje i přes fakt, že obsah balení je stále v pořádku. 

household-kitchen-appliances-and-home-electronics-P4NFGVA.jpg

 

Neplýtvejme zbytečně

Mnoho kousků zakoupené elektroniky se vrací zpět k prodávajícímu. Mají poškozený obal a už se neberou jako plnohodnotné zboží. Spousta lidí ani neví, že se všechno toto zboží může stále používat, ba co víc, že je i k prodeji. V očí spotřebitele se toto zboží často stává jako méně cenné nebo dokonce nepoužitelné. Ale to je velká chyba! Pokud vás zboží odrazuje právě kvůli obalu, tak vás jistě překvapí, že se prodává za dobré ceny a co víc, výkonem totožným jako to v nepoškozeném balení.

Cenou potěší

Vezměte si například takovou rozbalenou sušičku. Zákazník, který si ji koupil mohl například zjistit, že to pro něj není zrovna to pravé ořechové. Proto ji vrátí. Rozbalené sušičce nic není, akorát je v rozbaleném obalu nebo rovnou bez něj. Takovou sušičku můžete koupit ve slevě za příjemnou cenu se stejnými funkcemi a stejnou kvalitou. Jen bez obalu. Cenově si tedy přilepšíte, zboží je levnější než na klasických e-shopech, ale pořád stejně funkční. 

Kde lze zboží koupit?

Nemusíte si lámat hlavu, pokud hledáte obchod, kde zboží sehnat. Jedním z mnoha e-shopů je například web diskontní nákupy. Naleznete zde vše od výpočetní techniky až po tu spotřební. Zboží, které se zde nachází má jen poškozený obal, je bez obalu nebo bylo vystavené ve výloze. Takže i vystavené neprodané pračky ve výloze mají stále šanci najít si své nové majitele. O přepravu zboží nemusíte mít obavy, jsou buď v původním obalu nebo formou paletové přepravy, aby se zboží nepoškodilo.