Držáky na prospekty pro veletrhy a prezentace

on .

Bez stojanů na letáky, brožurky a prospekty se neobejde žádný veletržní stánek. Představují praktický způsob organizace propagačních materiálů, který je přehledný a cenově dostupný. Navíc správné rozmístění vašich materiálů vám zajístí pozornost všech kolemjdoucích. Reklamní tiskoviny mají mnoho různých podob. Některé jsou malé, některé větší, některé jsou tenké a některé už mohly být skoro samostatná knížka. A na každý druh propagačních materiálů je třeba mít správný stojan.

veletržní hala

 Stojanů na prospekty existuje poměrně velké množství. Je ale několik druhů, které jsou z nich ty nejpoužívanější. Právě ty si dnes představíme, abyste na příštím veletrhu věděli, jaké máte při vystavování možnosti.

Nejběžnější typy stojanů na prospekty

  • Stojan na letáky na zeď
  • Stojan na letáky A4
  • Skládací stojan na letáky
  • Stojan na plakáty

Stojan na letáky na zeď

Nástěnné držáky na letáky jsou právě jeden z těch nejvyužívanějších typů. Hlavně tedy na veletrzích, kde často nemáte dostatek místa na postavení stojanu na zem. Nástěnný držák jednoduše připevníte na zeď vaší prezentační buňky a nemusíte nedostatek prostoru vůbec řešit.

Stojany na letáky A4

A4 je nejběžnější formát papíru. A oblibený je také v propagační činnosti. Letáky, katalogy, časopisy a podobně, to vše bývá vytištěno právě na formát A4. A abyste tyto materiály mohli pořádně odprezentovat, potřebujete stojan s dotatečně velkými kapsami. K tomu slouží speciální stojany přizpůsobené právě tomuto formátu.

Skládací stojan na letáky

Také jeden z oblibených typů. I vy si jej pro svou veltržní činnost určitě oblíbíte. Možnost stojan poskládat do poměrně malé kostky při častém stěhování určitě oceníte. Také doprava a autě bude mnohem pohodlnější, než s běžným velkým stojanem.

Stojany na plakáty

Plakáty najdete úplně všude a veletrhy nejsou výjimka. Jen s tím rozdílem, že na veletrhu se pohybuje opravdu velké množství lidí a pokud nechcete o plakát hned přijít, měli byste jej nějakým způsobem chránit. Ideální jsou pro to stojany na plakáty s klip rámem a krycí vrstvou z pevné fólie.

stojan na prospekty

A kde stojany koupíte? Doporučíme vám prohlédnout si nabídku se stojany na prospekty Expoint. Na veletrhu určitě oceníte například i zahrazovací sloupky a vitríny, které v nabídce také najdete.