Jak se provádí hubení štěnic?

on .

Jejich kousnutí se často přirovnává ke štípnutí komára. Nejen, že se živí naší krví, ale způsobují i alergické reakce. Štěnice už dávno nejsou symbolem špíny. Mohou se dostat téměř kamkoli. Bohužel je těžké se jich zbavit, pokud na ně nepřijdete včas. Metod, jak se jich zbavit, je hned několik.

frustrated-young-woman-screaming-at-studio-P95AFXC-min

Štěnic se můžete zbavit i bez deratizátora vlastní pomocí. Akorát u štěnic platí pravidlo – čím dříve, tím lépe, proto s hubením rozhodně neotálejte. V případě, že je míra štěnic již neúnosná, zavolejte odbornou pomoc.

Hubení štěnic můžete provést několika způsoby:

  • Pasti na štěnice
  • Postřiky proti štěnicím
  • Dýmovnice proti štěnicím
  • Deratizační firma a profesionální postřiky

Pasti na štěnice

Pokud se u vás doma štěnice objeví, monitorovací pasti to okamžitě odhalí. Pokud se opravdu štěnice objeví, můžete využít pastí jak chemických, tak nechemických. Ačkoli se chemie může zdát na první pohled jako účinnější řešení, nebojte se ani toho chemického, které je také značně účinné a nyní velmi populární.

Postřiky proti štěnicím

Postřiky jsou oblíbenou první pomocí proti nežádoucím škůdcům. Profesionální postřik nastříkáme na místa, kde se štěnice vyskytují nebo nejčastěji pohybují. Pro jistotu můžete postřik opakovat, aby byl efekt účinnější.

Dýmovnice proti štěnicím

Máte štěnice v těch nejmenších skulinkách domu? Řešením mohou být dýmovnice proti štěnicím. Dostanou se do každé škvíry v domě, kde by se škůdci mohli nacházet. Nemusíte se obávat žádného zápachu, dýmovnice po sobě nezanechají žádné stopy.

Deratizační firma a profesionální postřiky

Pokud je množství štěnic nesnesitelné a přespříliš, zavolejte odborníky. Za pomoci profesionálních přípravků a odborné práce vás efektivně štěnic zbaví. Pokud bydlíte v bytě, informujte pro jistotu i své sousedy. Díky preventivnímu zásahu ve vedlejších bytech můžete předejít případnému návratu a opakovanému hubení štěnic.