Nové potrubí

on .

Společnost Potrubí PRO doplnila sortiment dodávaného potrubí kromě potrubí plastového také o ocelové předizolované potrubí. Tímto navazuje na několikaleté úspěšné působení na Slovenském a Českém trhu, kde za tento čas zrealizovala několik stovek projektů. Na základě požadavků z praxe se rozhodla zkompletovat nabídku potrubí tak, aby mohla realizovat celou škálu projektů od sekundárních rozvodů, rozvodu termální vody až po rozsáhle projekty a komplexní výměny primárních a sekundárních rozvodů ve městech a průmyslových areálech.

Zahradní technika vám usnadní práci

on .

Zahrada je míste, kde trácíte jistě spoustu času. Vždyť Češi jsou a vždycky budou národem zahrádkářů. Každý z nás chce mít proto zahradu v co nejlepším pořádku, co nejhezčí a s co největší úrodou. Po zimě je tedy třeba dát zahradě náležitou péči, aby se opět vzchopila a mohla vás těšit zelení. Abyste si usnadnili práci na zahradě, nabízí se vám zahradní technika. Ale když se řekne zahradní technika, každý si představí něco jiného.

Někdo pod tímto termínem vidí sekačku na trávu, štěpkovače či mulčovače, ale někdo zase vidí spíše nakladače, rozmetadla, překopávače kompostů a podobně. A obě skupiny lidí mají pravdu, protože všechny tyto prostředky do zahradní techniky spadají. A je to jen krátký výčet toho, co můžete na zahradě využít.  

Traktory John Deer

on .

Zde je prostor pro článek o traktorech John Deere