S návrhem interiéru vám může pomoct odborník

on . Posted in Vybavení domácnosti

Přesto, že to tak nevypadá, to, jak si zařídíte ložnici je velice důležité. Ložnice je místo, kam si jdete po náročném pracovním dni odpočinout, relaxovat a nabrat síly na další den, a proto byste neměli podceňovat zařízení této místnosti.
Vybavení ložnice by mělo odpovídat vašim potřebám, měli byste se tam cítit příjemně a pohodlně. Je vhodné, aby místnost byla dostatečně prosvětlená a vzdušná. Pokud si nejste jistí, jaký nábytek vybrat a jak vše poskládat, je vhodné konzultovat zařizování s odborníky a využít nabídky firem, které realizují návrhy interiérů.

Proč investovat do stínící techniky?

on . Posted in Vše pro dům

V letním období jsou místnosti s velkými okny nepraktické. Do místností svítí intenzivně slunce a jakmile začnou sluneční paprsky nabírat na síle, musíte investovat do stínící techniky. Velmi oblíbená je stínící technika Brno, která ochrání interiér před ostrým sluncem a horkem. K dostání jsou na trhu rolety a žaluzie v mnoha variantách.

Nerezové zábradlí Modifer

on . Posted in Vše pro dům

Společnost Modifer vyrábí nerezová zábradlí stavebnicového systému, ty jsou určeny pro betonová schodiště, montovaná schodiště i balkóny a terasy. Hlavními přednostmi stavebnicového systému jsou: jeho příznivá cena, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí od této firmy jsou vyrobena z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Jeho údržba je velmi snadná a kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost. Vybírat je možno z několika různých možností sestavení – záleží na vás jaký typ výplně, madel a ukotvením na schodišti zvolíte s ohledem na prostředí, ať už interiér nebo exteriér. Nerezové zábradlí je krásné tam i tam.

Severské palubky?

on . Posted in Vše pro dům

Hledáte zlínskou společnost, která vám může nabídnout bohatou nabídku dřevěných výrobků a materiálu? Vsaďte na mladou a dynamicky se rozvíjející firmu Puidukoda s.r.o., která se na českém trhu objevila teprve v březnu 2013. Klíčovým produktem v nabídce jsou severské palubky, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva ze severského smrku a borovice či ze sibiřského modřínu.

Společnost Puidukoda s.r.o. představuje velkoobchodní a maloobchodní zastoupení estonské společnosti Puidukoda OU. Její velkoobchodní činnost byla v České republice zahájena již v roce 2010, kdežto maloobchodní činnost byla zahájena ve Zlíně v roce 2013. Jestliže hledáte kvalitní severské palubky, tato firma je sázkou na jistotu.

Znáte historii komínů?

on . Posted in Vše pro dům

Znáte historii komínů? Jak vlastně vznikly? První komín postavili naši předci na hradě. Úplně první komín pochází z dvanáctého století. V pozdějším čase se mírně změnila konstrukce. Ovšem hlavní změna nastala, když se začaly stavět krby. První zařízení, kterému se nedalo říkat úplně ani krb byl otevřený, ale ohraničený oheň, který se používal hlavně v přízemních sálech v pozdějších stoletích. Centrální ohnisko bylo ohraničené kamenem nebo dlaždicemi povětšinou do osmiúhelníkového tvaru. Odtud vedl hlavní průduch do otvoru a komín byl na světě. Dnes je neodmyslitelnou součástí u většiny staveb. I ve městech se stále staví domy, které si je aplikují do stavby. Komíny Zlín také stále preferuje na základě architektuře, v níž je město postavené.

Svítidla od firmy Lummax

on . Posted in Vybavení domácnosti

Česká firma LUMMAX, která byla založena počátkem roku 1995 se za svá léta působení stala významným importerem s výhradním zastoupením předních zahraničních výrobců osvětlovací techniky, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu. Na trh uvedli také výrobky pod vlastním logem LUMMAX. Na český i slovenský trh dodávají produkty zahraničních partnerů Brilliant nebo Zext.