Hliníková okna šetří náklady na energie

on .

Hliníková okna Zlín

Současným trendem v oblasti bydlení je rekonstrukce starších nemovitostí. A rekonstrukce zahrnuje i výměnu starých dřevěných oken za nová. K výrobě oken se používají různé materiály, přičemž každý má své specifické vlastnosti. Hliníková okna Zlín se však těší stále větší popularitě, a proto se na ně v dnešním článku podíváme podrobněji.

Nejprve se podívejme krátce do historie. První hliníková okna se začala používat v 60. letech 20. století. Ihned se stala obrovským konkurentem dřevěným oknům, které se v minulosti používaly nejčastěji. A dnes se hliníková okna dostala na stejnou úroveň jako dřevěná a plastová okna.

Hliníková okna Zlín za skvělé ceny

Hliníková okna mají nižší pořizovací cenu v porovnání s okny plastovými či dřevěnými. Neztrácí na pevnosti a vysoké odolnosti. Hliníková okna Zlín jsou charakteristická také nízkou hmotností a konstrukční přesností. Mezi přední výhody, které ještě stojí za zmínku, patří tvarová stálost, snadná ovladatelnost a nezničitelnost.

Hliníková okna mají ze všech typů oken nejdelší životnost, přičemž spousta odborníků se shoduje na tom, že je jejich životnost až dvojnásobná. Nachází uplatnění hlavně u velkých prosklených ploch, protože hliník je pevný a lehký. Odolává dokonale povětrnostním vlivům a náhlým změnám teploty.

Hliníková okna si nepožadují žádnou speciální péči, ani povrchovou úpravu. Pokud se vám tato okna svými vlastnostmi zalíbí, potom se obraťte na hliníková okna Zlín – specialisty v tomto oboru.