Nerezové zábradlí

on . Posted in Vše pro dům

Společnost Modifer vyrábí nerezová zábradlí stavebnicového systému, ty jsou určeny pro betonová schodiště, montovaná schodiště i balkóny a terasy. Hlavními přednostmi stavebnicového systému jsou: jeho příznivá cena, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí od této firmy jsou vyrobena z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Jeho údržba je velmi snadná a kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost. Vybírat je možno z několika různých možností sestavení – záleží na vás jaký typ výplně, madel a ukotvením na schodišti zvolíte s ohledem na prostředí, ať už interiér nebo exteriér. Nerezové zábradlí je krásné tam i tam.

Severské palubky?

on . Posted in Vše pro dům

Hledáte zlínskou společnost, která vám může nabídnout bohatou nabídku dřevěných výrobků a materiálu? Vsaďte na mladou a dynamicky se rozvíjející firmu Puidukoda s.r.o., která se na českém trhu objevila teprve v březnu 2013. Klíčovým produktem v nabídce jsou severské palubky, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva ze severského smrku a borovice či ze sibiřského modřínu.

Společnost Puidukoda s.r.o. představuje velkoobchodní a maloobchodní zastoupení estonské společnosti Puidukoda OU. Její velkoobchodní činnost byla v České republice zahájena již v roce 2010, kdežto maloobchodní činnost byla zahájena ve Zlíně v roce 2013. Jestliže hledáte kvalitní severské palubky, tato firma je sázkou na jistotu.

Znáte historii komínů?

on . Posted in Vše pro dům

Znáte historii komínů? Jak vlastně vznikly? První komín postavili naši předci na hradě. Úplně první komín pochází z dvanáctého století. V pozdějším čase se mírně změnila konstrukce. Ovšem hlavní změna nastala, když se začaly stavět krby. První zařízení, kterému se nedalo říkat úplně ani krb byl otevřený, ale ohraničený oheň, který se používal hlavně v přízemních sálech v pozdějších stoletích. Centrální ohnisko bylo ohraničené kamenem nebo dlaždicemi povětšinou do osmiúhelníkového tvaru. Odtud vedl hlavní průduch do otvoru a komín byl na světě. Dnes je neodmyslitelnou součástí u většiny staveb. I ve městech se stále staví domy, které si je aplikují do stavby. Komíny Zlín také stále preferuje na základě architektuře, v níž je město postavené.

Svítidla od firmy Lummax

on . Posted in Vybavení domácnosti

Česká firma LUMMAX, která byla založena počátkem roku 1995 se za svá léta působení stala významným importerem s výhradním zastoupením předních zahraničních výrobců osvětlovací techniky, světelných zdrojů a elektroinstalačního materiálu. Na trh uvedli také výrobky pod vlastním logem LUMMAX. Na český i slovenský trh dodávají produkty zahraničních partnerů Brilliant nebo Zext.

Nová kuchyň?

on . Posted in Kuchyně

Stavba nové kuchyně či rekonstrukce starší kuchyně není jednoduchou záležitostí a vyžaduje pořádné plánování. Jestliže vás stará kuchyně omrzela a chcete ji vyměnit za novou, budete hledat vhodný kuchyňský nábytek i doplňky jako dřez, baterie, spotřebiče a další nezbytné prvky. Levné kuchyně Brno nabízí pestrou škálu kuchyňských linek, které vás uspokojí svým vzhledem, provedením i cenou. V kuchyni je potřeba promyslet rozmístění linky tak, aby byla co nejvíce funkční. Jedině tak může kuchyně správně fungovat a sloužit.

Realizace interiérů na klíč

on . Posted in Vše pro dům

Rozhodli jste se rekonstruovat váš byt a nevíte jak na to? V tom případě je nejvhodnější využít služeb firem, které se specializují na rekonstrukce a realizace interiérů na klíč. Firma zařídí vše, od počátečních stavebních úprav, přes výrobu nábytku na míru, až po dekorování hotového interiéru. Vy tak budete mít krásný domov bez zbytečných starostí a nedorozumění. S pomocí architekta se budete podílet na vytvoření návrhu interiéru a vše tak bude přizpůsobeno vašim představám a požadavkům. Po celou dobu rekonstrukce vám také bude k dispozici osobní poradce, který se postará o vaši spokojenost.

Myslete na zdravý spánek

on . Posted in Vše pro dům

Člověk prospí až tři tisíce hodin ročně a v posteli stráví až třetinu svého života. Už jen tato informace by vás měla přesvědčit o tom, že byste měli investovat do kvalitního lůžka. Postel vám bude sloužit 365 dní v roce, budete v ní čerpat nové síly a tělo bude odpočívat a regenerovat se. Nejdůležitější součástí lůžka je matrace, která rozhoduje o kvalitě vašeho spánku. Čím kvalitnější a pohodlnější matraci si pořídíte, tím lépe se vyspíte.

Základová fotografie zdarma na téma čištění, dekorace, denní světlo

Káva chutná a vypadá skvěle

on . Posted in Kuchyně

 

Jestliže si nedokážete bez kávy svůj život představit, nejlevnější kávovar Dolce Gusto je pro vás vhodnou volbou. Nejen, že vám připraví dobře vypadající kofeinový nápoj, ale zároveň vám tato káva bude velmi chutnat. Už nemusíte navštěvovat kavárny, kde jste si nechávali podávat kvalitní kávu, protože si ji díky novému kávovaru připravíte doma. Espresso s jemnou cremou vám tento kávovar připraví během pouhých 15 sekund. Žádné zdlouhavé čekání.