Čo je to kombinovaná vitrína a aké sú jej výhody?

on . Posted in Vybavení domácnosti

Pod kombinovanú vitrínou si predstavte vitrínu zloženú z dreva a zo skla. Existuje aj kombinácia skla a ocele, ale o tom zasa niekedy nabudúce. Typicky je základ vitríny (jej vonkajšok) postavený z dreva alebo drevotriesky. A vnútorná časť je potom vybavená buď taky drevenými alebo sklenenými poličkami. Vitrína je potom vybavená dvierkami zo skla, aby ste svojej milovanej predmety bez problému videli a mohli sa nimi neustále kochať.

 

Neobvyklé květináče z nerezu?

on . Posted in Zahrada

Z nerezového materiálu se dá udělat mnoho výrobků. Jako první vás asi napadnou nějaké nerezové trubky, spotřebiče do domácnosti nebo třeba zábradlí. Už jste se ale někdy setkali s květináči z nerezu?

Nedočkavci můžou hledat vychytávky pro zahradu

on . Posted in Zahrada

V těchto mrazivých dnech může jednomu chybět kouska přírody. Může si zajít samozřejmě někam do botanické zahrady, pokud nějakou v blízkosti bydliště má. Taky může projíždět videa na youtube a dívat se, jak krásná flórá se nachází třeba na Novém Zélandu.

Romantika zimního Zlína a jeho komínů

on . Posted in Zahrada

Když město zahalí tradiční nános sněhu, jediné co vyniká jsou cihlové baráčky a jejich specifické komíny Zlín, díky nimž občas nevíte, jestli je ta neprůchodná vrstva mlhy mlhou, nebo kouřem z místních Baťových domků. To spojení cihel a chladu ostatně vyvolává v mnohých krásné stavy nostalgie a iluzí.