Znamení akvamarínu a význam jeho barvy

on . Posted in Nábytek

Akvamarín je jedn z nejkrásnějších drahých kamenů. Jeho nádherná světle modrá barva připomíná průzračnou mořskou hladinu a takovým zvláštním způsobem vás dokáže uklidnit. Není se tedy čemu divit, že se stal jednou z nejoblíbenějších součástí různých šperků. A nejen to. V tomto článku se pokusíme zjistit, co kromě jeho kouzelného vzhledu způsobilo jeho neskutečnou oblíbenost. A také vám dáme pár tipů, jak akvamarín využít u vás doma.

akvamarínová barva

Botníky pro každou domácnost

on . Posted in Vybavení domácnosti

 

Dnes začneme poněkud netypicky a to statistikou. Věděli jste, že průměrný člověk používá až deset párů bot během jednoho roku? Podle mne je to trochu nesmysl, ale znáte statistiku, ta má cenné údaje. Budeme-li vycházet ze studie a každému členu v domácnosti přidělíme deset párů bot, tak už nám vyjde opravdu slušné číslo. V tomto článku se zaměřím na to, jak boty nejvhodněji uskladnit, aby nepřekážely.

botníky

Země s nejčistším vzduchem

on . Posted in Jak se dělá...

Čistota vzduchu je vysoce diskutované téma světové politické scény, nejen u nás ve spojitosti s karvinskem. Vysoce znečištěný vzduch totiž obsahuje, které zadržují fotony v zemské atmosféře a vytváří tak skleníkový efekt, který ve výsledku způsobuje globální oteplování. Které země světa jsou za tento jev tedy nejvíce zodpovědné?

Průmyslová filtrace vzduchu Tigemma

Bazén už nestačí? A co vířivka?

on . Posted in Vše pro dům

V zimních měsících na Vaší zahradě stojí bazén nejspíše úplně zbytečně, osamocný, opuštěný a vypuštěný, aniž by plnil svůj původní účel. Vás ovšem pořád neomrzelo „čvachtání“ a chtěli byste v tom pokračovat třeba i na Silvestra? Není nic jednoduššího.

vířivka hydropool společnosti canadiana