Jak vybrat ty pravé čalouněné židle do vaší jídelny

on .

Při výběru židlí k jídelnímu i pracovnímu stolu je velmi důležité dbát na to, jaký komfort vám daná židle nabízí. Proto pokud vybíráte židle, je určitě dobré zvážit, zda vám stačí obyčejné židle bez potahu, které jsou vhodné spíše na kratší dobu sezení, nebo si můžete pořídit čalouněné židle, které dokáží zajistit i po delší dobu sezení dostatečné pohodlí a stanou se zajímavým estetickým prvkem vašeho bytu.

Čalouněné židle jako originální způsob posezení

Není židle, jako židle. Takže ať už sháníte jídelní židle nebo židle do kanceláře, je třeba důkladně vybírat to pravé posezení pro vás. Ze všeho nejdříve je dobré se zaměřit na materiál, ze kterého je židle vyrobena. Právě čalouněné židle mají mimo klasických materiálů jako je dřevo, plast či kov také navíc potah, který je velmi nevšedním prvkem a může díky různým barevnostem a vzorům látky nebo kůže i z klasické židle udělat nevšední designový kousek.

S čalouněnými židlemi poznáte ten pravý komfort

Často se vám stane, že musíte dlouhé chvíle u pracovního stolu i v jídelně trávit na nepohodlných tvrdých židlích a křeslech. Pokud si ale pořídíte čalouněné židle, které mají tvrdý povrch pokryt pohodlnou výplní, která je navíc potažena příjemnou látkou nebo kvalitní kůží, zajistíte si i během dlouhodobého sezení maximální pohodlí.

Nekonečné možnosti variant čalouněných židlí

Výrobci židlí a křesílek s čalouněním nabízí opravdu rozmanitý výběr materiálů, barev, tvarů i velikostí, ve kterých je možné si toto originální posezení pořídit. Nebojte se vybrat si kombinaci i nevšední druhů a barev materiálů, nebo si nechte vyrobit čalouněnou židli na zakázku podle vašich představ. Díky velké variabilitě těchto židlí si budete moct vybrat tu pravou variantu přímo pro vás.

Jednoduchá údržba čalouněných židlí

Na čalouněných židlích je velkou výhodou jednoduchá údržba. Spousta typů židlí má snadno odnímatelné potahy, které lze vyprat nebo případně vysát. Potahy na židlích a sedáky vyrobené z kůže nebo kvalitní koženky je zase možné snadno otřít a jejich povrch je navíc velmi odolný, takže vydrží ve skvělé podobě dlouhé roky.

Pokud jste už i vy přesvědčeni a rozhodnuti vyměnit staré a nepohodlné židle za čalouněné, podívejte se na širokou nabídku čalouněných židlí z Trend nábytku, kde si můžete vybrat židle i křesílka mnoha provedení a barev, které je navíc možné vyrobit zcela podle vašich představ.