Myslete na zdravý spánek

on .

Člověk prospí až tři tisíce hodin ročně a v posteli stráví až třetinu svého života. Už jen tato informace by vás měla přesvědčit o tom, že byste měli investovat do kvalitního lůžka. Postel vám bude sloužit 365 dní v roce, budete v ní čerpat nové síly a tělo bude odpočívat a regenerovat se. Nejdůležitější součástí lůžka je matrace, která rozhoduje o kvalitě vašeho spánku. Čím kvalitnější a pohodlnější matraci si pořídíte, tím lépe se vyspíte.

Základová fotografie zdarma na téma čištění, dekorace, denní světlo


Při výběru nové matrace byste rozhodně šetřit neměli, protože díky matraci se zbavíte zdravotních problémů, nebo jim budete předcházet. Na trhu existuje celá řada matrací, které si budete vybírat podle cenové relace, materiálu a vlastností. Každému vyhovuje něco jiného.

 

Spánek patří mezi základní fyziologické potřeby každého člověka. A proč si nedopřát luxus v podobě nové matrace, kvalitního roštu a měkounkých peřin? Vybrat si dnes můžete podle svého gusta, jestli máte radši měkčí matraci, tužší, jestli chcete polohovací rošt nebo třeba velmi kontroverzní vodní postel.


Jak si vybrat správnou matraci? Dost často záleží na vašich preferencích a finančních možnostech. Klasické matrace se dnes vyrábí z různých materiálů. Od pružinových, přes matrace ze studené pěny, zónované matrace, gelové matrace a další. Pokud se sami neumíte rozhodnout, jaká matrace by pro vás byla vhodná, poraďte se s odborníkem.