S rekonstrukcí vám pomůže bytový designér

on . Posted in Jak se dělá...

Koupili jste si nemovitost a přemýšlíte, jak interiér stylově zařídit? Potřebujete při rekonstrukci bytu pravou ruku? V takovém případě se obraťte na bytového designéra, který má s návrhy interiérů bohaté zkušenosti. Designér se perfektně orientuje na trhu, má přehled v materiálech a také respektuje ergonomická pravidla.

Polykarbonát

on . Posted in Jak se dělá...

Hledáte vhodný materiál k zastřešení své terasy? Nebo plánujete budování zimní zahrady? K těmto účelům vám poslouží polykarbonátové desky. Polykarbonát je velmi oblíbený materiál, a to díky své nízké hmotnosti a mechanické stálosti ve vysokých a nízkých teplotách. Dále se může tento materiál, který využijete i při obkládání fasád, pyšnit skvělými tepelně-izolačními vlastnostmi.

Rekonstrukce bytů

on . Posted in Jak se dělá...

Každý byt nebo dům potřebuje čas od času úpravy, které rozhodně majitel nemusí realizovat svépomocí. Rekonstrukce bytů je náročná činnost, kterou je výhodnější svěřit do rukou profesionálů. Váš interiér zrealizuje na klíč tým brněnské firmy a to včetně výroby nábytku až po dekorování hotového interiéru.